Миру нам всім і веселих свят!

Несприятлива для авіарейсів погода? Учні 2 - А класу своєю розважальною програмою, з веселими піснями та запальними танцями довели, що Новий рік можна чудово зустріти і в аеропорту. Миру нам всім і веселих свят!

Детальніше...

Конкурс дитячих малюнків до дня Св.Миколая

На данном изображении может находиться: 22 человека, люди улыбаются, в помещении
19 грудня відбувся "Конкурс дитячих малюнків до дня Св.Миколая" Організаторами та спонсорами конкурсу виступили: "Закарпатське об'єднання фахівців з нерухомості", "ПП Магди Івана Олександровича", "Елітсройград Павловського Михайла Васильовича". Діти мали можливість відобразити свої мрії та бажання у малюнках Святому Миколаю. Всі учасники конкурсу отримали солодкі подарунки. За результатами конкурсу були нагороджені вихованці садочка та учні школи: I-місце - сертифікат на суму 1500 грн. в супермаркет "МАМАДАЙ", книга видавництва "Абабагаламага" та солодкий подарунок. II-місце - сертифікат на суму 1000 грн. в супермаркет "МАМАДАЙ", книга видавництва "Абабагаламага" та солодкий подарунок. III-місце - сертифікат на суму 700 грн.в супермаркет "МАМАДАЙ", книга видавництва "Абабагаламага" та солодкий подарунок. Дякуємо меценатам за підтримку юних талантів!

Мій Ужгород - окраса України

На данном изображении может находиться: 17 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице
Учні 2 - А класу провели цікаву та пізнавальну екскурсію до міні - скульптур рідного міста, в рамках тижня художньо-естетичного напрямку " Мій Ужгород - окраса України". Детальніше...

Login Form

Copyright (c) НВК "Веселка". All rights reserved.
Авторські права 2019 © НВК "Веселка" м. Ужгорода. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.