Тиждень англійської мови відбувся

З 18.03 по 22.03 у НВК «Веселка» було проведено тиждень англійської мови.

18.03 учні 1-А класу ліпили монстрів з солоного тіста, одночасно повторювали частини тіла та описували свої роботи. Таким чином вони закріпили вивчену лексику та мовні зразки з теми Людина, розвивали навичку говоріння та дрібну моторику пальців.

19.03 у 2-Б класі було проведено квест «Пошук скарбів». Команди учнів вирішували завдання, шукали підказки та складали карту острова. Завдання включали в себе повторення вивченої лексики, вправи на кмітливість та уважність. 

20.03 у 4 класі відбувся урок-вікторина «Планети сонячної системи». Під час уроку діти повторили вивчений матеріал про планети сонячної системи, дізналися про походження назв планет та цікаві факти про них.  Команди учнів виконували завдання на розвиток читання, аудіювання. В кінці уроку учасники кожної команди склали та записали короткі повідомлення про планети та виготовили постер.

21.03 учні 1-Б класу виступили перед учнями 1-А класу з інсценізацією казки «Little House in the woods». Сценарій казки дозволив учням повторити та закріпити вивчену лексику та мовні зразки. Глядачі теж мали можливість потренувати навичку аудіювання.

22.03 у 3 класі відбувся квест «Найрозумніші». Клас було поділено на зони, які мали обійти команди, та виконати в кожній з них відповідне завдання, що містило цікаві вправи для закріплення вивченого матеріалу. Команда-переможець отримала «скарб» - цукерки.

Login Form

Copyright (c) НВК "Веселка". All rights reserved.
Авторські права 2019 © НВК "Веселка" м. Ужгорода. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.