Історія закладу

Наш заклад було засновано у 1984 році як дошкільний навчальний заклад № 41. Перетерпівши ряд реорганізацій (остання відбулася в 2007 році) він став навчально-виховним комплексом «Веселка», мова навчання – українська,  в якому навчаються і виховуються 407 дітей.  Навчально – виховний комплекс складається із початкової та дошкільної ланок, у дошкільному відділенні нараховується 8 груп і 217 вихованців, в початковій школі – 6 класів та 188 учнів.
У закладі нараховується 69 працівників, в т.ч. 34 педагоги , із яких з вищою кваліфікаційною категорією - 12 педагогів із званням «старший вчитель» - 6, із званням «вчитель-методист»– 2.
Організацію навчально-виховної діяльності проводимо з врахуванням маркетингу послуг та соціальних вимог суспільства, які полягають у необхідності формування компетентної, творчої, фізично і психічно здорової особистості.
Тому проблемним питанням педагогічного колективу було обрано «Створення комфортних умов для всебічного розвитку вихованців, шляхом застосування особистісно-орієнтованого навчання, впровадження здоров’яформуючої політики закладу». Поряд із забезпеченням освітньої місії закладу, колектив ставить перед собою мету зберегти та укріпити здоров’я наших вихованців, сформувати в них дбайливе ставлення до свого здоров’я як до безцінного скарбу.
Реалізації здоров’язбережувальної мети закладу сприяють самі умови , адже земельна ділянка яка знаходиться в нашому користуванні становить більше 15 тис м², що дає можливість нашим вихованцям проводити багато часу на свіжому повітрі, організовувати спортивні змагання, конкурси, естафети. Територія розділена між дитячим садком і початковою ланкою. Спільно з батьками впродовж останніх п’яти років ми зуміли обладнати дитячі ігрові майданчики, пісочницями , лавками, критими бесідками , доповнити спортивну площадку спортивними спорудами.
Кожне класне приміщення, окрім навчального, має ігрову кімнату, окремий гардероб, санвузол, кухню для роздачі їжі та миття посуду.
Спільно з медичним персоналом здійснюється контроль за станом здоров’я наших дітей . Нещодавно було відремонтовано та обладнано, згідно вимог, медичний кабінет, в якому проводяться профілактичні щеплення вихованцям , в разі потреби надається необхідна медична допомога, тощо.
Розвиток творчих здібностей учнів, організацію роботи з дітьми у другій половині дня забезпечують гуртки «Умілі руки», гурток англійської мови, факультатив «Культура добросусідства»
Активному та змістовному проведенню позакласних заходів, організації дозвілля наших вихованців допомагає музична зала, якій є аудіо та відео апаратура, необхідна музична техніка.
Для збільшення рухової активності дітей, проведення занять з фізичної культури активно використовуємо спортивну залу, яка обладнана всім необхідним інвентарем.
Великого значення для загартовування, профілактики різних захворювань відіграють заняття з плавання.  З січня 2018 р. у закладі запрацював басейн, у якому мають змогу займатися 317 вихованців та учнів закладу.
Тому, із 3-х уроків фізкультури в початкових класах , один відведено на плавання , так само в дошкільному відділенні, починаючи з чотирирічного віку діти 2 рази на тиждень плавають.
Тож ласкаво просимо до нашого закладу!!!

Login Form

Copyright (c) НВК "Веселка". All rights reserved.
Авторські права 2022 © НВК "Веселка" м. Ужгорода. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.